פתרונות משפטיים

 
 

ליווי חברות

 
לנאמן את זקן משרד עו"ד יש את כל הכלים, הקישורים העסקיים והניסיון הנדרשים כדי לסייע לכם ולהעניק לכם ליווי שוטף ואת התשתית לכל הצרכים המשפטיים שאתם צריכים, בניהול היומיומי של העסק.
חברתנו מלווה אתכם בעריכת הסכמים מסחריים ברבדים שונים, מכר, השכרה, מימון, שיווק והפצה, שעבוד נכסים וזכויות, המחאת זכויות, זיכיונות מכירת פעילות עסקית וכיוצ"ב.

בתחומים משלימים של מיסוי ורגולציה, משרדנו פועל בשיתופי פעולה עם משרדים מובילים בתחום זה, תוך ייצוגו של הלקוח לאורך כל הליווי, גיבוש צרכיו ואיתור הפתרונות שמתאימים לו. בכך המשרד מהווה לקהל לקוחותינו one stop shop.
 
 

הסדרת מחלוקות מסחריות

 
המשרד פועל בנחישות על מנת לפתור מחלוקות מסחריות ולמען הגשמת ציפיותכם מול כל הגורמים הרלבנטיים, שנוגעים בדבר.
החברה מלווה ומייצגת אתכם במשא ומתן מול לקוחות, ספקים ורשויות, וחותרת ללא לאות להשגת הסכם שיהיה מקובל על הצדדים. היא פועלת במסירותכדי לחסוך מכם הליכי ליטיגציה משפטית, שאורכים זמן רב, והשקעת תשומות בהליך משפטי שלא לצורך.

במקרים של סכסוך מסחרי, המשרד קודם כל מגדיר מטרה ומשימות לשם השגתה, ובוחן את כל החלופות המשפטיות ואת כל הכלים האפשריים שיוכלו לסייע לו לשם השגת המטרה עבורכם. כך הוא מאפשר לכם להתמקד ולהתרכז בעשייה השוטפת, בזמן שהוא פועל מול משרד עורכי הדין של הצד השני, כדי להגיע לידי הסכמה.
 
 

ניהול הליכי חדלות פירעון: פירוקים, הקפאות הליכים והסדרי נושים ופשיטות רגל

 
למשרדנו ניסיון רב שנים בניהול הליכי חדלות פירעון, ויש לו את הכלים והניסיון כדי להביא אליכם בשורה, גם במקרים שנראים על פניו כאבודים מראש.

המשרד פועל בנחישות כדי למצות את כל זכויותיכם במסגרת דיני חדלות פירעון. כל מקרה נבחן לעומקו, ולצדו שלל האפשרויות העסקיות והמשפטיות האפשריות שניתן להשתמש בהם והשלכותיהן. כך המשרד מגבש תמונת מצב ואסטרטגיית פעולה, ומתחיל לפעול במהירות, ביסודיות ובמקצועיות, תוך חתירה מתמדת להשגת התוצאה הרצויה.

משרדנו מנהל מאות הליכים של פשיטות רגל, תיקי פירוק, הסדרי נושאים והקפות תהליכים, ובמקביל גם פועל כנושה במאות ואלפי תיקי פשיטות רגל ומייצג חייבים בתיקים מורכבים.
 
 

ליווי בהליכי גביית חוב

 
משרדנו עוסק בגביית חובות מאז 2004, ומתבסס על גישה כלכלית שמביאה למיצוי הליכים מהיר ואפקטיבי, תוך חיסכון בהוצאות הכרוכות בכך.

הליך הגבייה מנוהל בשלושה רבדים:
  • גבייה משרדית טרום משפטית
  • ניהול משפטי של התיק
  • מיצוי הליכי ההוצאה לפועל

תהליך הגבייה מנוהל באופן מסודר, בנחישות ובמקצועיות, תוך שילוב מלוא ההליכים המשפטיים הנדרשים. כך הוא מהווה פתרון אופטימלי ללקוחות החברה.

תהליך הגבייה מתנהל בשקיפות מלאה, כך שאתם יכולים להתעדכן בכל רגע בנעשה באמצעות מערכת הדיווחים של המשרד, שמתעדכנת באופן שוטף.

במשרדנו קיימת מחלקת גבייה טרום משפטית רחבה, מקצועית ומיומנת, שפועלת בנחישות כדי למזער ככל הניתן את הצורך בניהול הליך משפטי כנגד החייבים לכם. עם זאת, במקום בו ההליך המשפטי נדרש, המשרד נוקט בכל צעד אפשרי כדי להסדיר את זכאותכם לקבלת החוב.
 
 

תביעות וליטיגציה מסחרית

 
חברת עורכי הדין נאמן את זקן מתמחה בניהול הליכים אזרחיים, תביעות כספיות, תביעות למתן צווי עשה וכן המרצות פתיחה לסעדים הצהרתיים והליכי ביניים, לפי מידת הצורך.

הליכי הביניים, שמשרדנו אימץ, ממנפים את יכולותיו להגיע ולממש את זכויותיכם בהקדם האפשרי, תוך הימנעות מניהולם של הליכים ממושכים ללא תוחלת. המשרד מתאים לכם אסטרטגיה משפטית שמיושמת באופן מהיר ויעיל, מתוך מחשבה מעמיקה ובשיקול דעת, תוך בחינת כל מקרה לגופו.

לקוחותיו של משרדנו שותפים מלאים לדרך, מעודכנים באופן שוטף, מעורבים בנעשה בתיק ומקבלים דיווחים בזמן אמת בכל התפתחות.
 
לפרטים נוספים על שירותינו התקשרו אלינו: 077-3164364.